Esra Erol’da Dadı Meryem SON DAKİKA…:

Esra Erol’da Dadı Meryem SON DAKİKA…: Esra Erol Meryem Olayı Yeni Bir ihanet olayında adı karıştığı için çıktığı Esra Erol’da programında ortaya çıkan gerçeklerde yeni gelişme yaşanmdı Dadı Meryem’ın cın-sıyet..

Esra Erol’da  Dadı Meryem SON DAKİKA…:
Yayınlanma: Güncelleme:

Esra Erol’da Dadı Meryem SON DAKİKA…:

Esra Erol Meryem Olayı Yeni
Bir ihanet olayında adı karıştığı için çıktığı Esra Erol’da programında ortaya çıkan gerçeklerde yeni gelişme yaşanmdı
Dadı Meryem’ın cın-sıyet değiştirdiği ortaya çıkmıştı. Bugün yine yeni bir gerçek daha ortaya .ıktı. Bu çok daha başkası

Esra Erol Meryem Olayı Yeni
Tüm Türkiye’nin konuştuğu Dadı Meryem hakkında şoke eden gerçekler ortaya çıkmaya devam ediyor. Esra Erol’un programında işlenen bir aldatma konusunun altından çıkanlar tüm Türkiye’yi derinden etkiledi.

CANLI YAYINDA ORTAYA ÇIKTI
Programa katılan Mehmet Altun, 6 yıldır evli olduğu eşi Rabia Altun’la barışmak istediğini belirterek Esra Erol’dan yardım istedi. Mehmet Altun’un eşi ise çocuklarının dadısı ile aldatıldığını dile getiren Dadı Meryem canlı yayına çıktı. Dadı Meryem hakkında ortaya çıkan gerçekler ise ağızları açık bıraktı.
AYLIK KAZANCI DUDAK UÇUKLATTI
Dadı Meryem hakkında başka bir gerçek daha ortaya çıktı. Aslında iki kez çocuk bakımı yapan Meryem aslında masözlük yapıyormuş. Otellerde ve spa merkezlerinde çalıştığını söyleyen Meryem ‘Bana çok yoğunluk oluyordu’ ifadelerini kullandı.
Cinsiyet değiştirdikten sonra bu mesleği yapan Meryem’in aylık kazancı d dudak uçuklattı. Dadı Meryem ‘aylık kazancım mesailere kalmazsam 70-80 bin TL’liyi buluyordu mesailere kalırsam da 100 bin TL’yi buluyordu’ dedi.

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da çıkan bir kadın, eşinin kendisini dadı Meryem’le aldattığını söyleyerek yardım istedi. Yayına çıkan Meryem’in yıllar önce bir çocuğu vah-şice ö-ldür-düğü ve hapis yattığı ortaya çıktı. Bu yaşananların ardından Meryem’in aslında erkek olduğu cezaevinden çıktıktan sonra da cin-siyet değiştirdiği öğrenildi. Gerçekler ortaya çıktıktan sonra programdan ayrılan Meryem, son açıklamasında ci-nayeti kendisinin işlemediğini, suçu üstlenmek zorunda kaldığını söyledi.

 

“Cİ-NAY-ETİ AMCAM İŞLEDİ”
Canlı yayının ardından kuliste Esra Erol’da ekibiyle konuşan Meryem, yıllar önce işlenen c-inayeti şu sözlerle anlattı: “Bu durum amcamla alakalı bir durumdu. Ben de olaya zorla dahil edildim. Bu ci-nayeti işlemediğim kesindir. Ben ci-nayete iş bittikten sonra dahil oldum. Amcama kazma, kürek vermiştim. Onları almak için gittiğimde gördüm. Ben gördüğümde amcam beni direkt içeri çekti. Korktuğum için tek yapabildiğim şey ağlamak oldu. Sonra bana ‘Kimseye bir şey söylemiyorsun ve çaktırmıyorsun. Gebe-rtirim seni’ dedi. Orada bu olayı benim yapamayacağım kesin. Bu olayda birinin dahil olma olasılığı yüzde 80.”

“Cİ-NEY-ETİ ANNEMİN ÜSTÜNE ATINCA BEN ÜSTLENDİM”
“2 kişiye ait DNA örneği bulunmuştu. Amcam, annemin sabıkası olduğu için suçu onun üzerine yıkmaya çalıştı. Ben de annemin yapmadığını söyleyerek suçu üstlendim. Bunun da cezasını yattım. Vicdanı varsa bana yaşattıklarını ve diğer kişiye yaşattıklarını anlatsın. Allah’ından bulsun. Bu dünyada adalet sağlanamazsa bile öbür tarafta adalet onun için sağlanacak. Ben buna inanıyorum.”

HAPİSTEN ÇIKINCA Cİ-NSİ-YET DEĞİŞTİRMİŞ
Bir evlilikte 2. kadınla olduğu iddiasıyla canlı yayına çıkan Meryem’in 2011 yılında 8 yaşındaki Hasret’i “Sana kedileri göstereceğim” diyerek ıssız bölgeye çektiğini ve kafa-sına ta-şla vu-rarak an-nesi-yle diri diri gö-mdüğü ortaya çıkmıştı. Hakkındaki iddiayı kabul etmeyen dadı Meryem ise “Bu olay yaşandığında ben 16 yaşındaydım. Adli Tıp Raporu’yla kanıtlandı. Olay tamamen kazayla gerçekleşti. Annem yapmadı” ifadelerini kullandı. 16 yaşındayken 8 yaşındaki bir çocuğu ö-ldür-erek hapse giren Meryem’in ci-na-yeti işlediğinde Serkan adlı bir erkek olduğu hapisten çıktıktan sonra da cinsiyet değiştirerek ismini Meryem yaptığı öğrenildi.

 

Meryem’in cınsıyet değiştirmesinde organının değişmediği iddiası ise daha fazla ses getirdi. Hakkında yeni iddialar ile gündem olmaya devam ediyor

Dadı Meryem’in yeni görüntüleri de herkesi şaşırttı

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.