Sosyal Medya’da Gündem Oldu..

Yürürken çekilen videoları vasıtası ile milleti peşine taktı. Yüzünü göstermiyor Sosyal medyada paylaşım yapan bir kadının yüzünü hiç göstermeksizin çektiği videoları vasıtası ile milleti peşine takması ilgi çekti. Instagram’da ‘afra_biblo’..

Sosyal Medya’da Gündem Oldu..
Yayınlanma: Güncelleme:

Yürürken çekilen videoları vasıtası ile milleti peşine taktı. Yüzünü göstermiyor

Sosyal medyada paylaşım yapan bir kadının yüzünü hiç göstermeksizin çektiği videoları vasıtası ile milleti peşine takması ilgi çekti.

Instagram’da ‘afra_biblo’ kullanıcı adı altında paylaşım yapan bir kadın, yüzünü hiç göstermeksizin aşağı yukarıyaya 100 bin takipçi kazandı.

İstanbul ve Bakü’de ikamet ettiğini profilinde belirten bu kadın, sosyal medya hesabında yalnızca yürüyüş yapar iken ya da dans eder iken arkası dönük videolar paylaşıyor.

İstanbul’da hayat devam ettiren ve Azerbaycan kökenli olan bu kadın, ‘afra_biblo’ kullanıcı adıyla, sırtı dönük çekilen videolarını bir Instagram hesabında paylaştığı biliniyor.

 

Yürüyüş yapar iken ya da dans eder iken çekilen videolar vasıtası ile aşağı yukarıyaya 100 bin takipçiye ulaşan bu genç kadın, hem olumlu hem de olumsuz yorumların odağı oldu.

Sosyal medya kullanıcılarının çoğu, kadının takipçi sayısını görünce şaşkınlıklarını gizleyemedi ve yorum yapmadan geçemedi.

Bir kullanıcı, “Bu gidişle 900 bin de olur” şeklinde yorum yaptı. Diğer bir kullanıcı ise, “Ülkede akıllı insan kalmadı” şeklinde eleştirel bir yorumda bulundu.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.