UEFA Euro
Slovenya
16:00
Sırbistan
Danimarka
19:00
İngiltere
İspanya
22:00
İtalya
Kulüp Hazırlık Maçları
New Mexico United
04:00
FC Juarez
ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
11:00
Fc Unirea 2004 Slobozia
Torpedo Moskova
13:00
FC Shinnik Yaroslavl
Lillestrom SK
14:00
IFK Goteborg
FC Struga Trim Lum
18:30
GFK Tikvesh 1930
TSV Crossen
19:00
FSV Zwickau
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 3
18:00
ABD - ABD MLS
02:30 2 : 2 90'
90'
02:30 0 : 1 90'
90'
02:30 2 : 1 90'
90'
02:30 2 : 2 90'
90'
02:30 1 : 2 90'
90'
02:45 4 : 3 MS
MS
03:30 1 : 1 90'
90'
03:30 5 : 3 90'
90'
03:30 2 : 2 90'
90'
03:30 3 : 4 90'
90'
03:30 0 : 3 90'
90'
05:30 2 : 0 90'
90'
05:30 1 : 2 90'
90'
ABD - ABD NPSL
00:00 5 : 0 MS
MS
02:00
02:00
02:00
02:30
03:00
03:00
03:00
03:00
05:00
ABD - NISA
02:00
ABD - Ulusal Kadınlar Futbol Ligi
02:00 2 : 1 90'
90'
05:00 3 : 2 90'
90'
ABD - USL Lig 1
02:00
ABD - USL Lig 2
01:00
01:00
02:00
02:00
02:00
02:00
02:00 3 : 0 MS
MS
02:00
02:00
02:00
02:30
03:00
03:00
03:00
03:00
04:00
05:00
05:00
05:00
ABD - USL Şampiyonası
02:30 0 : 1 90'
90'
03:00 3 : 0 MS
MS
03:30 2 : 1 90'
90'
05:00 2 : 1 MS
MS
ABD - USL W Ligi
00:00
00:00
00:00 1 : 0 MS
MS
01:00 : 90'
90'
02:00
02:00
02:00
02:00
02:30
02:30
03:00
03:00
03:00 8 : 0 MS
MS
03:00
04:00 2 : 0 MS
MS
05:00 1 : 2 MS
MS
Arjantin - Arjantin Kupası
03:10 2 : 1 90'
90'
Arjantin - Premier Lig, Kadınlar
21:00
Brezilya - Baiano, Serie B
01:00
01:00
Brezilya - Brasileiro Serie D
01:30
01:30
02:00 2 : 1 MS
MS
Brezilya - Brasilero Seri B
01:00 2 : 0 90'
90'
03:00 2 : 0 MS
MS
03:30 0 : 0 90'
90'
03:30 1 : 0 90'
90'
Brezilya - Brasilero Serie A
01:00 1 : 1 MS
MS
01:00 1 : 1 90'
90'
02:00 0 : 1 MS
MS
02:00 1 : 0 90'
90'
02:00 2 : 0 MS
MS
03:30 1 : 0 90'
90'
03:30 2 : 0 90'
90'
Brezilya - Brezilya Serie C
01:00 3 : 2 MS
MS
Brezilya - Gaucho, Serie A2
01:00
01:30
01:30
02:00
Brezilya - Paulista, Kadınlar
00:00
21:00
23:00
Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası
21:00
22:00
Ekvador - Serie B
23:00
Estonya - Esiliiga B
18:00
19:00
Etiyopya - Premier Lig
15:00
15:00
ER
18:00
18:00
ER
Finlandiya - Kakkonen, B Grubu
18:30
19:00
Finlandiya - Ykkonen
18:30
Finlandiya - Ykkosliiga
19:00
İran - Hazfi Kupası
17:15
İsveç - 1. Lig Güney Grubu
20:00
20:00
20:00
İsveç - 1. Lig Kuzey Grubu
19:00
20:00
20:30
İsveç - 2. Lig, Norra Gotaland
20:30
20:30
20:30
20:30
İsveç - 2. Lig, Norra Svealand
16:45
20:00
İsveç - 2. Lig, Norrland
20:00
20:00
20:00
İsveç - 2. Lig, Sodra Gotaland
20:00
20:30
20:30
İsveç - 2. Lig, Sodra Svealand
20:00
20:30
İsveç - 2. Lig, Vastra Gotaland
20:00
20:00
20:00
20:30
20:30
İsveç - Damallsvenskan,Kadınlar
20:00
20:00
İsveç - İsveç Kupası
20:00
20:15
İsveç Amatör - Elitettan, Kadınlar
18:30
19:00
20:00
20:00
20:30
İsveç Amatör - U19 Allsvenskan
13:00
15:00
18:00
İzlanda - 1. deild, Kadınlar
22:15
İzlanda - 1st deild
21:00
22:15
22:15
İzlanda - Besta deild, Kadınlar
21:00
Kanada - Kanada Premier Lig
02:00
Kazakistan - Birinci Lig
15:00
15:00
17:00
Kolombiya - Liga Femenina
22:00
Kolombiya - Primera B
03:00 5 : 5 P: 3 - 3
90'
Kore Cumhuriyeti - WK-Ligi
10:00
13:00
13:00
13:00
Kosta Rika - Primera Division, Women
05:00
Letonya - Virsliga
18:00
19:00
Lübnan - Premiyer Lig
16:00
16:00
16:00
Mısır - 2. Division A
17:00
17:00
Mısır - Premier Lig
19:00
ER
Norveç - 3. Küme Grup 5
19:00
19:30
Özbekistan - PFL
18:00
18:00
Şili - Premier Lig
22:00
Şili - Şili Kupası
00:30 3 : 5 90'
90'
02:00 0 : 2 90'
90'
19:30
22:00
23:00
23:00
Tunus - Lig 1
19:30
Uluslararası Gençlik Ligi - U20 Hazırlık Maçları
02:30
Venezuela - Copa Venezuela
01:00 1 : 0 MS
MS
02:00
02:00
22:30
22:30
23:00
Vietnam - V-Ligi
14:00
14:00
14:00
15:15

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.